izba 1:

Regency Lodge   Map Location

Poloha ubytovacieho zariadenia
Regency Lodge sa nachádza v meste Omaha (v obchodnej štvrti). Neďaleko odtiaľ sa nachádzajú Nákupné centrum Westroads a Golfové a tenisové centrum Miracle Hill. Hotel sa nachádza neďaleko od nasledujúcich zaujímavostí: OPPD Arboretum a Najväčšia guľa na svete vytvorená zo známok.

Izby
Ubytujte sa v niektorej z 144 klimatizovaných izieb, ktorých súčasťou sú chladničky a mikrovlnné rúry, a cíťte sa ako doma. Tvarované matrace a posteľ už na vás v izbe čakajú. So satelitnými sa postará o vašu skvelú zábavu. K dispozícii sú kúpeľne, ktorých súčasťou sú toaletné potreby zdarma a sušiče na vlasy.

– vybavenie
Môžete využiť širokú ponuku rekreačných zariadení, medzi ktoré patrí krytý bazén a fitnes centrum. Súčasťou vybavenia zariadenia hotel sú tiež bezplatný bezdrôtový prístup na internet, svadobné služby a krb v hale. Ak sa chystáte na výlet do okolia, môžete sa zdarma odviesť kyvadlovou dopravou (do vzdialenosti 5 mi).

Možnosti stravovania
Doprajte si skvelé jedlo v reštaurácii tohto ubytovacieho zariadenia typu (hotel). Príjemný bar už na vás čaká. Môžete tiež využiť izbový servis (vo vyhradenom čase) a najesť sa priamo v izbe. Navštívte bar/salónik, objednajte si obľúbený drink a uhaste svoj smäd. Hosťom sú servírované bezplatné bufetové (teplé i studené jedlá) raňajky.

Konferenčné a ostatné vybavenie
Súčasťou ubytovacieho zariadenia sú business centrum, služby expresného odhlásenia a služby chemickej čistiarne/práčovne. Plánujete v meste Omaha usporiadať spoločenskú akciu? hotel ponúka priestory na spoločenské akcie vo veľkosti 279 metrov štvorcových – konferenčné priestory. Priamo na mieste je k dispozícii samostatné parkovanie zdarma.

Top Amenities


  • Fitness zariadenie
  • Wifi zdarma

Omaha Hotel Deals.

Find deals on Hotels in Omaha. A wide range of 5 star luxury hotels, resorts, serviced apartments & cheap [city name here] hotels.


izby/Accommodation (View All)