pokoj 1:

Regency Lodge   mapa umístění

Poloha ubytovacího zařízení
Regency Lodge stojí ve městě Omaha (v obchodní čtvrti). Nedaleko odtud se nachází Nákupní centrum Westroads Mall a Golfové a tenisové centrum Miracle Hill. Tento hotel se nalézá nedaleko od těchto zajímavostí: Arboretum OPPD a Největší koule z poštovních známek na světě.

Pokoje
V jednom z 144 klimatizovaných pokojů, k jejichž vybavení patří lednička a mikrovlnná trouba, se budete cítit jako doma. Na posteli je připravena polstrovaná matrace. Televize, která nabízí satelitní kanály, vám zajistí dobrou zábavu. K vybavení koupelen patří toaletní potřeby zdarma a vysoušeč vlasů.

Vybavení
Můžete využít širokou nabídku rekreačních zařízení, mezi něž patří mimo jiné krytý bazén a fitness centrum. Součástí vybavení jsou také bezdrátový internet zdarma, možnost uzavření sňatku a krb ve vestibulu. Chystáte-li se na výlet do okolí, můžete se zdarma svézt kyvadlovou dopravou (do vzdálenosti 5 mil).

Možnosti stravování
Příjemné prostředí ke stolování vám nabídne restaurace, která má i bar. Navíc vám bude k dispozici také pokojová služba s omezeným provozem. Chcete-li si vychutnat svůj oblíbený nápoj, bude vám k dispozici bar nebo salonek. Hotel vás pozve na bufetovou (teplý a studený bufet) snídani zdarma.

Služby pro pracovní cesty a další vybavení
Hostům jsou k dispozici business centrum, expresní odhlášení při odjezdu a čistírna oděvů. Hodláte uspořádat obchodní nebo společenskou akci? V tomto hotelu můžete využít konferenční prostory o velikosti 279 m2 (mj. konferenční prostory). Přímo v areálu je hostům k dispozici samostatné parkování zdarma.

Top Vybavení


  • Vybavení pro fitness

Omaha Hotel Deals.

Find deals on Hotels in Omaha. A wide range of 5 star luxury hotels, resorts, serviced apartments & cheap [city name here] hotels.


pokoj/Ubytování (Zobrazit vše)